OSRAM jest obecny na wszystkich najważniejszych imprezach motoryzacyjnych, nie mogło więc zabraknąć ekspozycji także na zlocie fanów Volkswagena Golfa GTI nad jeziorem Wörthersee i podczas Tuning World nad Jeziorem Bodeńskim.

Raz w roku tuningowcy udają się do Reifnitz nad jeziorem Wörthersee. Między 4 a 7 maja, fani Golfa GTI spotkali się tam po raz 35., tym razem pod hasłem „Powrót do korzeni”. Do zabawy dołączyła także firma OSRAM. Świętowano m.in. 40. urodziny VW Golfa GTI, a ponad 100 tysięcy odwiedzających miało okazję zobaczyć, jak może wyglądać ten kultowy samochód po zabiegach tuningowych.

OSRAM zaprezentował najnowsze produkty, oferując odwiedzającym profesjonalne doradztwo. Miłośnicy tuningu mogli także przetestować nowości w swoich pojazdach. Do dyspozycji był również pokazowy samochód OSRAM (tym razem był nim Volkswagen Amarok) wyposażony w produkty z najnowszej oferty.

anpassung_bild_846x530-2

W ten sam weekend OSRAM był obecny także na Tuning World Bodensee. Ponad 100 tys. zwiedzających, prawie 200 wystawców i 154 stoiska sprawia, że Tuning World Bodensee to największe w Europie targi tuningu. To wydarzenie, którego oczywiście firma OSRAM nie mogła również przegapić. W ciągu czterech słonecznych dni nasz zespół udzielał rad odwiedzającym targi na temat opcji możliwych do zastosowania w ich samochodach i dostarczał informacje na temat swojej najnowszej oferty oświetleniowej.

Rolę samochodu pokazowego pełnił tym razem zupełnie nowy Ford Mustang. Odwiedzający mogli się przekonać na własne oczy, jaki tuning oświetlenia samochodowego jest możliwy i – co nie mniej ważne – zgodny z przepisami.

Kommentieren Sie diesen Artikel

*Pflichtfelder