Technologia ksenonowa, także za sprawą nowych, niewymagających poziomowania i spryskiwaczy palników D8S, staje się coraz bardziej popularna. Niestety, żerują na tym także nieuczciwi producenci, którzy podszywają się pod znane marki, oferując niskiej jakości produkty w opakowaniach, które wyglądają bardzo podobnie do tych, w których można znaleźć palniki uznanych firm. Takie podróbki ksenonów mogą być niebezpieczne.

na-fb-kopiowanie

By ułatwić kierowcom rozpoznanie podróbek firma OSRAM uruchomiła Program Zaufania, dzięki któremu można mieć pewność, że zakupione palniki Xenarc to oryginalne produkty, wykonane zgodnie z najwyższymi standardami jakości i bezpieczeństwa. Od jesieni 2015 r. na etykietach znajdują się hologram i unikatowy kod. Po jego wprowadzeniu na stronie http://www.osram.pl/trust wyświetlą się dane palnika. Jeśli wszystko się zgadza, palnik jest oryginalny. Można także przesłać zdjęcia zakupionego produktu przez stronę www.czyoryginal.pl, specjaliści firmy OSRAM sprawdzą jego oryginalność.
By uniknąć ryzyka zakupu podrabianych źródeł światła warto zaopatrywać się u sprawdzonych dostawców. Lista autoryzowanych sprzedawców jest na stronie tutaj.

Kommentieren Sie diesen Artikel

*Pflichtfelder