Lubicie wymieniać żarówki? Ja też nie za bardzo. W starszych samochodach, w których dostęp do reflektorów jest wygodny to bułka z masłem, ale w większości nowoczesnych aut to operacja zajmująca długie minuty. Ba, w części z nich samodzielna wymiana jest właściwie niemożliwa. Na szczęście jest na to sposób – wystarczy wymienić żarówki na wyjątkowo trwałe, ulepszone produkty z linii OSRAM Ultra Life.

Trwałość żarówek w zielonych opakowaniach jest teraz wydłużona aż czterokrotnie w porównaniu do standardowych produktów. Co to znaczy? Że kolejna wymiana żarówek czeka nas za ok. 100 tys. km*. Prawda, że to robi wrażenie? A to nie jedyna zaleta nowości OSRAM. Dzięki temu, że oprawka jest w srebrnym kolorze idealnie pasuje do nowoczesnych reflektorów. Do wyboru są żarówki H1, H4, H7 i H11, a producent udziela na nie nawet 4-letniej gwarancji.

A co, jeśli masz w aucie reflektory ksenonowe? W gamie Ultra Life są także wyjątkowo trwałe palniki ksenonowe Xenarc. Podobnie jak w przypadku żarówek, także one mają trwałość czterokrotnie dłuższą niż standardowe produkty. A to oznacza, że można przejechać nawet 300 tys. km*, zanim będzie konieczna kolejna wymiana. Nic więc dziwnego, że gwarancja na palniki Xenarc Ultra Life to aż 10 lat. W gamie są lampy D1S, D2S, D3S i D4S.

* Przy średnim rocznym przebiegu 14 259 km i 60% czasu jazdy z włączonymi światłami mijania

 

Kommentieren Sie diesen Artikel

*Pflichtfelder