Zajrzeliśmy na stoisko OSRAM podczas targów ProfiAuto Show w Katowicach. Było co oglądać. Jak przystało na lidera nowoczesnych rozwiązań oświetleniowych dla motoryzacji, OSRAM mocno inwestuje w nowe, pionierskie technologie stosowane na pierwszym montażu w motoryzacji, takie jak LEDy, lasery i OLEDy. I właśnie oparte na nich modele koncepcyjne można było zobaczyć na stoisku OSRAM.

Do jednych z najciekawszych eksponatów należały też ksenonowe reflektory do VW Golfa VI. Co w nich takiego niezwykłego? Otóż produkt o nazwie LEDriving Xenarc pozwala na prostą, szybką i co chyba najważniejsze – zgodną z przepisami modyfikację przedniego oświetlenia tego niezwykle popularnego auta. Nowym reflektorom poświęcimy zresztą osobny wpis, bo naprawdę na to zasługują.

Co jeszcze można było zobaczyć w Katowicach? Pełną gamę lamp warsztatowych LEDinspect, zarówno dla profesjonalistów, jak i amatorów. Lampy o solidnej, odpornej na upadek konstrukcji zapewniają optymalne oświetlenie w nawet najwęższych szczelinach i najtrudniej dostępnych miejscach.

Na ProfiAuto Show można było także obejrzeć ekspozycję produktów OSRAM dla motoryzacji, które od ubiegłego roku mają nowe opakowania, każdej z linii przyporządkowano kolor, po którym łatwo odnaleźć na półce właściwą żarówkę.

Część ekspozycji poświęcono marce Neolux, należącej do firmy OSRAM, która w tym roku świętuje swoje 90-lecie istnienia.

Dowiedz się, jakie nowości pojawiły się na następnych targach ProfiAuto Show.

Kommentieren Sie diesen Artikel

*Pflichtfelder