Jak ten czas leci – to już 10 lat od momentu, gdy na rynku pojawiły się pierwsze żarówki linii Night Breaker. Dzięki temu, że mają one podwyższone parametry świetlne poprawiają bezpieczeństwo na drodze.

Najnowsza generacja żarówek Night Breaker – Laser, ma zasięg dłuższy nawet o 40 m w porównaniu ze standardowymi produktami, generują nawet do 130% więcej światła, a jego barwa jest bielsza o 20%. Barwa światła jest ważna nie tylko dlatego, że auto wygląda atrakcyjnie, lecz także sprawia, że dzięki redukcji zmęczenia wzroku poprawia się komfort jazdy. Dodatkowo lepiej widoczne są pasy na jezdni, znaki drogowe czy idący poboczem ludzie. Do wyboru są dwa najpopularniejsze typy – H4 i H7. Obie wyróżniają się niebieskim filtrem na bańce żarówki, z „okienkiem” na wysokości żarnika, wykonanym techniką ablacji laserowej.


Znacznie szersza gama żarówek jest dostępna w oferowanej równolegle linii Night Breaker Unlimited. Do wyboru są typy H1, H3, H4, H7, HB3, HB4, H8, H11, a także palniki ksenonowe D1S, D2S, D3S i D4S. Także linia Unlimited ma podwyższone parametry – zasięg jest dłuższy nawet o 40 m od standardowych żarówek. Dzięki temu, podczas jazdy z prędkością 90 km/h kierowca samochodu wyposażonego w żarówki Night Breaker Unlimited może zauważyć przeszkodę nawet o 1,5 sekundy wcześniej niż jadący autem ze standardowymi żarówkami. Night Breaker Unlimited dostarczają także aż do 110 proc. więcej światła na drodze niż produkty standardowe. Jest to szczególnie widoczne w kluczowym dla bezpieczeństwa przedziale od 75 do 100 metrów przed samochodem. Żarówki Night Breaker Unlimited emitują światło o 20% od standardowych żarówek.

 

Kommentieren Sie diesen Artikel

*Pflichtfelder