OSRAM wprowadza na rynek najnowsze reflektory LED dla Golfa VII, czyli prostą i legalną modyfikację dla posiadaczy tego samochodu!

Nowoczesny wygląd idący w parze z zapewnieniem bezpieczeństwa na drodze to cechy, które powodują, że nowe reflektory OSRAM stanowią nie lada gratkę dla fanów Golfa VII. Co więcej, dzięki homologacji na wszystkie funkcje oświetlenia, tę nowość z powodzeniem można wykorzystywać na każdej drodze, a ich ulepszone parametry zapewniają więcej bezpieczeństwa w każdych warunkach. To wszystko sprawiło, że otrzymały one nagrodę specjalną dla Innowacji na Międzynarodowych Targach Automechanika we Frankfurcie nad Menem.

Reflektory LED dla Golfa VII – funkcje oświetlenia

To pierwsza wersja reflektorów „full LED“ od OSRAM. Światła mijania, światła drogowe, światła dzienne, światła pozycyjne i kierunkowskazy wykorzystują najnowocześniejszą technologię LED. Dzięki temu reflektory dla Golfa VII gwarantują niezawodną jakość OSRAM, bardzo długą trwałość, mniejsze zużycie energii oraz zwiększoną wydajność. Dodatkowo, zapewniają aż do 200% jaśniejsze światło niż określają to minima w normie homologacyjnej ECE R112 i oświetlają drogę do 200 m przed pojazdem. To wszystko sprawia, że stanowią one idealny zamiennik reflektorów halogenowych lub ksenonowych dla modeli VW Golf VII.

Reflektory LED dla Golfa VII – wersje

Reflektory LED dla Golfa VII dostępne są w trzech wersjach – Chrome, GTI oraz Black. Pierwsza kusi perfekcją czarnego połysku, druga podkreśla elegancję dzięki chromowanym akcentom wewnątrz i dookoła reflektora, a trzecia idealnie pasuje do sportowej odmiany Golfa dzięki wykończeniu z czerwonymi paskami w lampie.

Volkswagen Golf VII urósł w porównaniu do szóstej generacji model – ma przestronniejszą kabinę i większy bagażnik. Auto oferuje także więcej systemów bezpieczeństwa: m.in. system zapobiegający kolizjom, który automatycznie wyhamowuje pojazd w przypadku niebezpieczeństwa, aktywny tempomat, a także asystenta parkowania. Nagrodzone reflektory OSRAM LEDriving idealnie dopełniają to wygodne i bezpieczne auto, które dzięki nim jeszcze bardziej wyróżnia się na drodze.

Chcesz wiedzieć więcej? Wejdź na stronę: OSRAM (ENG)

Kommentieren Sie diesen Artikel

*Pflichtfelder